Френската автомобилна компания Рено обяви, че ще продаде голяма част от своите акции на базираната в Люксембург компания "Genii Capital" и така ще запази тима си във Формула 1, предаде БГНЕС.
От Рено съобщиха в специално изявление, че са решили да "продължат своето обвързване с Формула 1", като запазят "името, идентичността и основните си характеристики". "Рено реши да продължи да своите ангажименти към Формула 1 и приветства възможността за стратегическо партньорство с базираната в Люксембург фирма за нови технологии "Genii Capital". След договорена продажба на голяма част от акциите на тима от Формула 1 Рено на "Genii", двете страни ще работят заедно. Официалният договор между двете страни ще бъде подписан в началото на 2010 г.", обяви компанията.
Репутацията на френския тим бе накърнена сериозно през тази година след скандала с победата на Фернандо Алонсо в Сингапур и отстраняването от спорта на бившия шеф на тима Флавио Бриаторе.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
През целия ден вниманието ви ще се връща отново и