Григор Димитров се класира на полуфиналите на АТР 250 турнира в Антверпен без игра! От официалния сайт на АТР става ясно, че съперникът му тази вечер Милош Раонич се е оттеглил от надпреварата, а Димитров е обявен за победител, предаде tenniskafe.com.
Причината за оттеглянето на канадеца е разтежение в коремната област, заради което той взе медицински таймаут в мача си срещу Камерън Нори в четвъртък. Това е поредната травма в кариерата на Раонич, който не взе участие на Ролан Гарос заради травма в коляното.
Така Григор ще играе в съботните полуфинали като негов противник ще бъде победителят от мача между Алекс де Минор и Маркос Гирон.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Още 2,2 милиарда евро към одобрените от ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед