Григор Димитров загуби с 4:6, 2:6 от Хуан Мартин дел Потро (Аржентина) и отпадна в първия кръг на тенис турнира в Щутгарт. Откриващият сет се развиваше равностойно до 4:4, след което българинът допусна пробив за 5:4, а впоследствие аржентинецът сложи точка в сета с победа при свой сервис за 6:4. Това сякаш повлия психически на Гришо, който допусна два бързи пробива за 0:3 във втория сет и загуби с крайното 2:6. Отпадането на Гришо на старта е четвърто поредно на българина, който не успя да прескочи първи кръг в Мадрид, Рим и Ролан Гарос. Ден по-рано Димитров и Маркос Багдатис отпаднаха и от турнира на двойки.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед