Интересно изказване направи след мача "Славия" - "Лудогорец" 0:2 изпълнителният директор на "Лудогорец" Ангел Петричев. Той обяви, че няма да се разправя с президента на "Славия" Венцеслав Стефанов, съобщи БНР.
"Няма да влизам в полемики, няма да отговарям на господин Венци Стефанов, защото днес отговорът го дадоха нашите футболисти. Днес те излязоха и без да се напъват победиха с 2:0, ако се бяха напънали, можеше да стане и 6:0. Поздравления за младите момчета на "Славия", бориха се и теренът бе труден", каза Петричев.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Унгария блокира следваща стъпка в ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед