Спортният директор на Левски Георги Иванов представи официално новото попълнение на "сините" - словашкият десен бранител Петер Петраш, предаде БГНЕС.
Десният бек заяви след като позира пред медиите с фланелка с номер 21: "Чувствам се нормално, харесва ми тук и още от първия ден казах на жена ми, че тук е много хубаво. Казах й, че искам да остана и да играя в Левски". Петраш бе попитан защо е избрал да играе с номер 21 при "сините", а той отговори: "Това е номера, с който играех в Артмедия. С него се представих добре в Шампионската лига, Купата на УЕФА и шампионата на Словакия, а освен това играх с този номер и в предишния ми тим Слован Братислава. Спомням си мача с Левски. Тогава ние загубихме, а Левски се справи доста добре". Запитан защо е напуснал клуба от Братислава, бранителят отговори: "През октомври миналата година играх последния си официален мач. Нещата в Слован не ми харесваха и затова реших да напусна Словакия. Радвам се обаче, че ще играя за велик клуб като Левски".
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед