Свързани новини

26.02.2010 14:10

Петраш: Радвам се, че ще играя за клуб като Левски

Видян 1385 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Спортният директор на Левски Георги Иванов представи официално новото попълнение на "сините" - словашкият десен бранител Петер Петраш, предаде БГНЕС.


Десният бек заяви след като позира пред медиите с фланелка с номер 21: "Чувствам се нормално, харесва ми тук и още от първия ден казах на жена ми, че тук е много хубаво. Казах й, че искам да остана и да играя в Левски". Петраш бе попитан защо е избрал да играе с номер 21 при "сините", а той отговори: "Това е номера, с който играех в Артмедия. С него се представих добре в Шампионската лига, Купата на УЕФА и шампионата на Словакия, а освен това играх с този номер и в предишния ми тим Слован Братислава. Спомням си мача с Левски. Тогава ние загубихме, а Левски се справи доста добре". Запитан защо е напуснал клуба от Братислава, бранителят отговори: "През октомври миналата година играх последния си официален мач. Нещата в Слован не ми харесваха и затова реших да напусна Словакия. Радвам се обаче, че ще играя за велик клуб като Левски".


 



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Който търси, разхвърля

към хороскоп хороскоп

везни