Ръководството на Пирин Благоевград се извини на всички почитатели и фенове на тима за тежката домакинска загуба от Локомотив София с 0:4.
Изявление на клуба гласи: "Скъпи приятели и съмишленици, Акционерите на ПФК Пирин искрено Ви благодарният за това, че повярвахте в обединения вече клуб и че напълнихте стадиона в петъчния следобед на мача с Локомотив София. Благодарим Ви, че оценихте усилията, които бяха положени за да може благоевградския футбол да бъде единен и силен, и да радва най вече вас верните привърженици. Ние искрено се извиняваме за тежката загуба, като ви гарантираме, че причините ще бъдат детайлно анализирани. Това безпрецедентно поражение е болезнено за всички но бъдете сигурни, че мерките, които ще бъдат взети, няма да допуснат повторно разочарование. Силно ви благодарим и нека заедно да вървим напред в правилната посока на идеята Пирин".
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Смятаме, че България заслужава подобна ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Вниманието ви ще бъде изцяло насочено към дома и