Мениджърът на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер побеснял след края на мача със Саутхемптън от последния кръг във Висшата лига преди паузата за националните отбори. Той крещял и обиждал играчите след равенството 1:1.
Според източници на вестник Сън от съблекалнята на червените дяволи, норвежецът бил извън кожата си от яд заради изпуснатата победа и не спрял да крещи на футболистите, че са посмешище и са срам за клуба.
Проблемът за скандинавеца в представянето на играчите е, че не са успели да затворят наглед лесен мач, а освен това не са го сторили и в другите битки от началото на сезона. Единственият им успех дойде в първия кръг над реформиращия се Челси с 4:0.
След паузата за националните отбори Юнайтед среща намиращия се в страхотна форма Лестър, който още няма загуба. И Солскяер предупредил играчите си, че ако не победят в този мач, ще има много тежки последствия за тях, без да назовава какви точно ще бъдат те.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
За вас този ден бележи началото на нова лична фаза. Ако