Григор Димитров, който бойкотираше домашния турнир заради прекомерните си претенции години наред, даде пресконференция преди началото на турнира Sofia Open, който се очаква с огромен интерес именно поради присъствието му за втори път след триумфа му през 2017 година.
"Винаги съм се радвал, когато съм на българска земя. Мисля за страната си постоянно, не само за публиката тук. И очаквам страхотна седмица с много добра публика - каза Димитров. Всеки тенисист би искал една доза увеличение на пулса, една позитивна енергия в края на сезона. Аз също опитвам да използвам позитивната енергия от феновете. Където и по света да играя, има българска подкрепа и винаги се чувствам много добре от това, и опитвам да я използвам. Няма по-хубаво от това да играеш на родна земя, защото тук това усещане е особено силно, за което благодаря на хората. И естествено си пожелавам още една неделя да прекарам тук (финалът е идната неделя)."
Гришо даде нещо като неубедителен отговор на въпрос защо не сме го гледали от пет години в надпреварата в Арена Армеец, след като я спечели през 2017-а:
"Разбирам, че за турнира е много важно да участвам. Така се случват нещата в последните години, че турнирите са в странен график, програмите се променят. Имаше много промени през последните две-три години, всичко беше много деликатно. Всичко беше много различно като планиране."
Той коментира и темата за раздялта с треньора Данте Ботини.
"Обмислям още вариантите за треньор, решението беше взето и продължавам напред, без да бързам. Годината като цяло е добра, но очаквах малко повече от себе си в дадени моменти. Имаше контузии и проблеми, които пречеха, но това е тенисът”.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Чудовищата са реални, привиденията ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Блондинка опитва да постъпи на работа в полицията.
Възрастният шеф в полицията я поглежда и пита:
- Ще ви задам няколко въпроса. Колко е две по две?
- Ъъъъ, четири.
- Добре. Корен квадратен от 100?
- Ами, десет!
- Отлично. Кой е убил Ботев?
Блондинката замълчава.
- Не знам, - накрая казала тя.
- Добре, помислете и елате утре
Блондинката се обажда на приятелка. Тя я пита:
- Взеха ли те на работа?
- Не само, че ме взеха, но вече ми поръчаха и разследване на убийство!
Приятелите и социалните контакти ще играят ключова