В Лондон „лъвовете“ загубиха битката за бронзовия медал и години по-късно Владо Николов още съжалява

Свързани новини

20.04.2022 10:42

На олимпиадата в Пекин вечерях с Надал: Владо Николов

Видян 2189 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Волейболната легенда Владимир Николов се върна назад в спомените си. Участникът на олимпийските игри в Пекин през 2008 и Лондон през 2012 г. разкри в подкаста „Фактор“ с Христо Денев че не е поет, за да опише емоцията от това да участват на най-големия спортен форум.


 


В Лондон „лъвовете“ загубиха битката за бронзовия медал и години по-късно Владо Николов още съжалява.


 


„Няма как да не ме е яд. В крайна сметка това е животът. Имахме 1:1 с Италия, водехме ги с 4 точки в третия гейм. Ако бяхме го затворили с 2:1, най-вероятно щяхме да вземем медал. Всички, които бяха на игрището в онзи ден, дадоха всичко от себе си.


 


Дали е късмет, дали нещо повече, дали ти трябва Матей Казийски в онзи момент… Понякога трябва нещо повече.


   Източник: БНР


Не мога да опиша емоцията. Това е върховният форум за всеки един спортист. Престоят в олимпийското село от първия до последния ден ме изпълваше с щастие, зареждаше ме. Не мога да опиша. Бих искал да съм поет, за да мога да го опиша. Просто ще го пожелая на всеки спортист да изпита това усещане.


 


На Олимпиадата се разминах с Меси, без да го позная. 2008 година той все още не беше мегазвезда и беше много дребен. Същата година вечеряхме в 2 ч. през нощта с Надал.


 


Той беше седнал и ние се присламчихме. Имах възможност да се снимам с Леброн Джеймс, с Коби Брайънт, със спортисти, които гледаме по телевизията и им се възхищаваме. Олимпиадата е единственото място, на което можеш да срещнеш такива хора в непринудена обстановка“, заяви Владо Николов.


 



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

Н.Цолов е подписал с Формула 1 за 2027 г.

Н.Цолов е подписал с Формула 1 за 2027 г.

Никола Цолов ще кара догодина във ...

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня


- Скъпа, ако умра, не ме жали дълго, омъжи се повторно, радвай се на живота, бъди щастлива. Само те моля да възпитаваш добре децата ни.
- Престани вече! Най-нормална супа е. Като не искаш, не яж!

към хороскоп хороскоп

рак

Денят ще бъде благоприятен за възстановяване на връзката с други хора

Денят ще бъде благоприятен за възстановяване на