Жозе Моуриньо се класира за 11-ия си полуфинал в европейските клубни турнири, след като воденият от него Рома разгроми с 4:0 Бодьо/Глимт на стадион „Олимпико“ и продължава в Лигата на конференциите, предаде БНР.
„Най-важното е, че сме на полуфинал. Бяхме по-добри от първата до последната минута. Пресирахме добре, играхме с високо темпо и владеехме топката. Още след загубата в Норвегия с 1:2, бях сигурен, че сме по-добрият отбор“, заяви португалският специалист.
„Цялото уважение е за футболистите, защото бяха концентрирани през целия мач.
На полувремето (при резултат 3:0 – бел. ред.) им казах да не се опитват да разгромят съперника и да вкарат шест гола, защото те ни вкараха толкова преди, а да мислят, че трябва да отидем на полуфинал по най-добрия начин“, допълни Моуриньо. Той похвали и авторът на три гола в мача Николо Дзаниоло, както и феновете на "вълците" за всеотдайната подкрепа.
На полуфиналите Рома се изправя срещу Лестър.
Снимка: БГНЕС
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Най-късият политически виц
"Влезли в един бар Владо Николов журналистът, преподавателят, треньорът и финансистът…"
Виктор Димчев