27.10.2008 16:39

Маса: Хамилтън е под напрежение, аз няма какво да губя

Видян 1759 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Бразилецът очаква силна подкрепа на пистата у дома


Пилотът на Ферари Фелипе Маса е на мнение, че напрежението преди последния старт за сезона във Формула 1 пада изцяло върху неговия съперник и фаворит за титлата Люис Хамилтън, съобщи Gpupdate.net.


Както е известно Маса изостава на 7 точки от Хамилтън, поради което шансовете му да стане световен шампион са минимални.


„Вярно е, че аз имам далеч по-трудна задача от Люис, имайки предвид точките на двамата до момента. Моята задача за уикенда обаче е далеч по-проста. Аз ще се опитам да спечеля състезанието в неделя, като се надявам Кими да е до мен на подиума. Единственото, за което мисля сега е победата. Световната титла не е в моите ръце и не мога да направя нищо повече, освен да спечеля в Бразилия. Цялото напрежение ще бъде върху Люис, особено като се сетите какво се случи в Бразилия миналата година. Нашите коли винаги са се представяли много добре на „Интерлагос. Не се притеснявам, защото нямам какво да губя”, категоричен е Маса. Той вярва, че ще бъде сериозно подкрепян от неговите сънародници.


 


 


 


 



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Детето на японка и българин е странна комбинация: Много му се работи, ама го мързи да стане.

към хороскоп хороскоп

водолей