Мениджърът на Манчестър Сити Марк Хюз не остана длъжен на сър Алекс Фъргюсън и се включи в словесната престрелка преди двубоя на двата тима от Манчестър, съобщава БГНЕС.
"Изглежда, че нашият билборд, с който приветстваме Тевес малко разстрои Фъргюсън. Мисля, че това трябва да го разглеждаме като комплимент, тъй като в последните години на Сити заема малко място в мислите на Манчестър Юнайтед. Може би сега ние можем да променим това. Сигурен съм, че сър Алекс вече е уморен от хората, които пъхат микрофон под носа му и му задават повече въпроси за Сити, отколкото за Юнайтед. Преди това не можеше се случи. Мога да го разбера, че е раздразнен. А това, смятам, е много забавно", заяви Хюз.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед