Лудогорец е отборът изиграл и спечелил най-много мачове в Европа от началото на сезона, сочи статистическа справка на Тема спорт между елитните отбори в шампионатите на Стария континент, провеждащи се по схемата есен-пролет. Разградчани вече записаха 33 срещи зад гърба си през този сезон, а до Коледа ще набъбнат до 40 (само за 6 месеца). За сравнение орлите изиграха 35 срещи за цялата изминала кампания. Естествено за това има обективна причина – от една страна новият формат на А група, а от друга успешният поход на тима на Стойчо Стоев в евротурнирите и Купата на България. Миналата есен Лудогорец отпадна още при първите си мачове в тези надпревари.
Тимът от Разград е и с най-много победи сред всички отбори в Европа (23), въпреки че като съотношение успехи/брой мачове отстъпва на лидерите и на някои от подгласниците им в големите първенства. С цели пет по-малко имат Ред Бул Залцбург и Динамо (Загреб), а с по 17 са Байерн (Мюнхен), Шахтьор (Донецк) и Стандард (Лиеж).
Говори се, че историческата кампания на Лудогорец мотивира собственика на тима Кирил Домусчиев да отпусне минимум 1 млн. евро за зимна селекция.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Възрастна дама иска да паркира колата си. Намества се между колите и блъска предната кола. След това блъска и задната.
Към нея бавно се приближава полицай и пита вежливо:
- Мадам, по слух ли паркирате?