16.09.2008 13:37

Локомотив (София) иска рефери от чужбина

Видян 1977 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Изпълнителният директор на Локомотив (София) ще изисква рефери от чужбина да свирят важните мачовете на „железничарите“.


В съботния двубой ръководството на Локо отново недоволстваше срещу родните рефери. Според шефовете на столичните „железничари“ съдията Георги Йорданов е ощетил сериозно техния отбор, като е показал неправилно червен картон на Зоран Балдовалиев и е отсъдил спорна дузпа за Черноморец (Бургас) в последната минута на мача. Според Тонев Локо са ощетени в три от пет мача този сезон, като в сблъсъка с Черноморец съдията е отсъдил шест от шест спорни положения за тима от Бургас. „Явно пак ще трябва да викаме чужденци, за да ръководят възловите мачове. Със сигурност ще искаме и оставките на всички от тази съдийска комисия. Така не може да продължава повече. Но този път БФС да плаща разноските за чужденците, а не клубовете. Централата прибра една много добра сума от договора за телевизионните права и може да си го позволи“, допълни Тонев пред студио „Дерби“.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня



COVID-19 е като рогата:

- Едни го имат.
- Други ще го имат.
- А трети никога няма да знаят, че са го имали ...

към хороскоп хороскоп

телец