Кубрат и Тервел Пулеви ще се качат отново на ринга в София, като датата за събитието вече е обявена официално - 28 април. Двамата братя отново ще се боксират в Арена Армеец, където на 3 декември Кобрата завоюва Интерконтиненталната титла на Световната боксова асоциация, а Тервел дебютира с победа като професионалист.
След като тогава отказа по категоричен начин Самюел Питър, сега на Кубрат му предстои сблъсък с американец. Пред родна публика той ще защитава пояса на WBA срещу Кевин Джонсън, който има баланс от 30 победи и 7 загуби.
Преди да се качи на ринга пред родна публика обаче на по-малкият от братята Пулеви- Тервел му предстои друго сериозно предизвикателство. Бронзовият ни медалист от олимпийските игри в Лондон 2012 ще изиграе вторият си двубой при професионалистите в Германия. Той е плануван за 25 март в Потсдам.
В момента братя Пулеви тренират усилено под ръководството на треньора Ули Вегнер в Берлин.
На гала-вечерта в Арена Армеец ще присъства и световноизвестната немка група Рамщайн.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
-Какво прави феминистката, когато чуе хубав виц?
-Смее се под мустак…