Хабиб Нурмагомедов реши да коментира новината за осъждането на Конър Макгрегър.
Макгрегър беше признат за виновен в изнасилването на Никита Хенд. Журито на Върховния съд в Дъблин го обяви за виновен, а съдът постави Конър да плати обезщетение на стойност €248,603.60. Конър отказа да признае вината си и написа в социалните мрежи, че ще обжалва. Той има 28 дни да разположение, за да обжалва решението на съда.
Още през 2019 година Нурмагомедов излезе с пост, в който написа, че Макгрегър е изнасилвач. Тогава Хабиб прогнозира, че рано или късно справедливостта ще намери ирландеца. Сега 5 години по-късно това се случи и "The Eagle" ни припомни, че е бил прав.
"Изнасилвач, ти си изнасилвач. Ти си лицемер, който не е отговорен за действията си. Справедливостта ще те намери. Ще видим.", написа Хабиб още през 2019 година.
Хабиб и Макгрегър се биха през 2018 година. Битката им продаде милиони платени гледания и стана най-голямата в историята на UFC. Хабиб я спечели със събмишън. Оттогава Макгрегър не спира да ръси обиди по дагестанеца, въпреки че той се оттегли от ММА през 2020 година.
Източник: mma.bg
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Кабинетът “Радев” няма да замрази ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Днес постепенно ще започнете да преминавате към