Бившият национален селекционер Ивайло Петев претърпя тежка загуба с 0:4 като гост на Севиля в Шампионска лига начело на Динамо (Загреб). Хърватският шампион игра цяла втора част с 10 човека, предаде Фокус.
„Поздравления за Севиля за победата, желая им успех занапред. Ние започнахме добре мача, до 32-ата минута бяхме добре, когато направихме грешка, а после получихме и червен картон. Имахме някои шансове през първото полувреме на контраатаки, 3-4 възможности, които можехме да използваме, за да вкараме гол”, каза Петев на пресконференцията след мача.
Все пак след четири гола в хърватската мрежа, Петев беше и ядосан.
„Искахме да забавим техния ритъм на игра и да не им даваме много пространства. Второто полувреме беше много трудно, но съм ядосан от начина, по който допуснахме третия и четвъртия гол. Трябва да анализираме мача и да видим всичките си грешки. В този турнир психологията е различна, отборите са силни, използват всяка наша грешка. Това е Шампионска лига и не е лесно”.
И в същото време озадачаващо доволен.
„Доволен съм, че играчите дадоха най-доброто от себе си”, споделя Петев, цитиран от сайта на Динамо (Загреб).
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Бате Гошо:
- Какво е секс прaвилото за есента?
- Пaртньорът с хремa е винаги отдолу!!!
Денят може да започне с размисъл върху въпрос, който