Най-добрият български тенисист Григор Димитров започна с труден успех сезона на червени кортове. Хасковлията победи италианеца Матео Беретини със 7:5, 6:4 и преодоля първия кръг на „домашния” турнир от сериите Мастърс в Монте Карло. Както е известно Гришо неведнъж е казвал, че тук е у дома и се чувства най-добре. Той се представя доста успешно на този турнир, след като миналата година стигна до полуфиналите на надпреварата и в тазгодишото му издание има да защитава 360 точки за световната ранглиста.
Във втория кръг Димитров ще се изправи срещу победителя от мача между Денис Шаповалов (Канада) и Ян-Ленард Щруф (Германия).
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед