Най-добрият български тенисист Григор Димитров ще играе и на двойки на турнира по тенис в Акапулко, Мексико, който е от категория АТР 500 и започва в понеделник.
Партньор на 28-годишния Димитров ще бъде американецът Тейлър Фриц. В първия кръг двамата излизат срещу опитните играчи на двойки Маркус Даниел (Нова Зеландия) и Филип Освалд (Австрия).
Индивидуално, Гришо ще се изправи срещу квалификант в първи кръг на турнира.
На осминафиналите Григор може да играе срещу Камерън Нори или Адриан Манарино, а на четвъртфиналите – срещу Стан Вавринка. В половината на българина е и Рафеал Надал.
Григор спечели титлата на единично в турнира през 2014 година.
Снимка: БНР
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Някои новини ще ви принудят да преосмислите подхода си