Българският тенисист Григор Димитров се завърна сред първите 20 в ранглистата. 28-годишният състезател се изкачва с три места и вече е 19-и с 1850 точки.
Димитров напредва в класирането благодарение на силното си представяне в турнира от сериите "АТП 500" в Акапулко. Българинът заслужи 180 точки от достигането си до полуфиналите, където беше победен от бъдещия шампион Рафаел Надал, предава Dnevnik.bg.
Двамата ще се срещнат отново в понеделник, когато ще изиграят благотворителен мач в Атланта. Събраните средства от двубоя ще отидат в полза на фондацията на Надал и Националната тенис фондация на САЩ.
Новак Джокович остава на върха в ранглистата след спечелването на турнира в Дубай. Миналогодишният шампион Роджър Федерер не взе участие в надпреварата, тъй като се възстановява от операция в коляното.
Швейцарецът беше изместен от Доминик Тийм, който вече заема третото място. Това е най-високото класиране в кариерата на австриеца, като няма други размествания в първите десет.
Снимка: Getty Images
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Днес хората ще бъдат по-склонни да се вслушат в