Григор Димитров не успя да довърши мача си срещу австралиеца Джейсън Къблър от втория кръг на тенис турнира "Мастърс" в Индиън Уелс заради контузия. Той се отказа в третия сет при резултат 3:0 за неговия съперник. Българинът спечели първия сет с 6:2, но загуби втория след тайбрек с 6:7(5).
В третия сет нивото на играта му видимо спадна и изглежда причината за това е била контузия, която го спря да продължи нататък.
Първият сет бе спечелен категорично от Григор Димитров с 6:2.
Вторият сет бе доста по-различен. Къблър видимо подобри играта си, стоеше напълно равностойно на Димитров и в крайна сметка го спечели със 7:6 след тайбрек.
В началото на третия сет играта на Димитров тотално се разпадна и при 0:3 гейма българинът се отказа.
Източник: БНР
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Денят ще бъде благоприятен за възстановяване на