Най-добрият български тенисист Григор Димитров подписа договор с "Ориндж Каунти Брейкърс" за този сезон и ще участва в американската лига за смесени отбори "World Team Tennis", съобщиха от базирания в Нюпорт Бийч клуб.
В състава, воден от треньора Рич Лийч, съотборници на хаосковлията ще бъдат Стийв Джонсън (САЩ), Люк Бамбридж (Великобритания), Андрея Клепач (Словения) и Кристина Плишкова (Чехия).
Димитров ще дебютира за калифорнийците на 28 юли в мача срещу Сан Диего Авиейтърс, за който водещи ракети са американците Райън Харисън и Кристина МакХейл.
"Ориндж Каунти Брейкърс" има пет титли в досегашните 44 сезона в лигата, последната от които през 2017 година, предава Dir.bg.
Снимка: Getty Images
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Този ден ще ви помогне да се освободите от ненужни