Григор Димитров загуби с 4:6, 3:6 от 89-ия в света Раджийв Рам от САЩ в полуфиналите на турнира в Делрей Бийч и допусна четвърта загуба от четири срещи от този съперник в кариерата си. Двубоят продължи 73 минути и беше белязан от куп грешки на българина, който така и не стигна дори до точка за пробив в подаванията на съперника си, а в същото време показа голямо колебание на собствен сервис. На финала Рам ще играе с друг американец Сам Хуери, който победи Хуан Мартин дел Потро. Следващата седмица Гриор ще играе на турнира в Акапулко, където спечели титлата през 2014 г.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
За вас този ден бележи началото на нова лична фаза. Ако