Първата ракета на България Григор Димитров отпадна рано от турнира в Акапулко. Защитаващият титлата си от миналата година хасковлия отстъпи с 5:7, 6:4, 0:6 на квалификанта Райън Харисън и си стегна багажа още след втория кръг на надпреварата.
Това е едва вторият случай в кариерата на българина, в който той губи сет на нула. През целия мач Гришо беше нервен и разконцентриран, а играта му изобилстваше от непредизвикани грешки.
Двубоят можеше да има и друг развой, ако Димитров беше спечелил първия сет, когато водеше с пробив и му предстоеше да сервира. Точно тогава се прояви неговата стара слабост да не успява да се въползва от предимството си в най-важните моменти.
Българинът загуби подаването си, а след това не намери сили да преодолее разочарованието и загуби сета с 5:7. Във втората част Григор показа известно съживяване и се наложи с 6:4, но само за да рухне изцяло в последния сет, в който не взе нито гейм срещу 169-ия в световната ранглиста американец.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Кирил Петков спасил Бойко Борисов. За благодарност Бойко извадил спестовна книжка и му я дал.
- Но аз не мога да тегля от нея!
- Нищо, ще внасяш!