Свързани новини

02.11.2020 10:32

Гришо няма да играе в София

Видян 2204 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Григор Димитров отново няма да играе на тенис турнира в София. До последно организаторите на надпреварата в столицата се надяваха, че Димитров ще вземе участие в Арена Армеец, но това почти сигурно няма да се случи. През уикенда хасковлията се отказа от участие на Мастърса в Париж, като най-вероятната причина за решението му е контузия, получена по време на АТР 500 във Виена. Припомняме, че в австрийската столица Гришо постигна победи над Циципас и Рубльов и допусна загуба от Даниел Евънс. Отказът на Димитров от участие в турнира в Париж пък най-вероятно означава край на сезона за него. Единственият турнир, в който евентуално той може да вземе участие е този в София, но шансовете това да се случи са изключително малки. Турнирът в столицата започва на 7-и ноември и ще продължи до 14-и. Тазгодишното издание на Sofia Open ще бъде най-силното в историята. Публиката в Арена Армеец ще може да види на живо поне петима тенисисти от топ 20 в ранглистата.





Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Има два типа хора. Аз избягвам и двата

към хороскоп хороскоп

рак