Григор Димитров ще започне участието си на турнира от веригата ATP 250 в Стокхолм с двубой срещу Йежи Янович. Българинът е поставен под номер 1 в схемата и поради тази причина пропусна първия кръг от надпреварата. В първата фаза на състезанието Янович победи французина Пиер-Юг Ербер с 6:2, 3:6, 6:3 и по този начин си уреди нова среща с най-добрия ни тенисист. Двубоят ще бъде днес не преди 13:00 часа българско време.
Това ще е третият двубой между Димитров и Янович през 2017 г. и общо пети в историята на съперничеството им. 204-сантиметровият поляк спечели последната им среща във втория кръг на турнира на трева в Щутгарт.
Димитров участва за седми път в турнира в Стокхолм. През 2013 г. в шведската столица той спечели първата си титла при мъжете. Миналата година българинът стигна до полуфиналите, където отстъпи срещу Хуан Мартин дел Потро.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Трима души са открити мъртви в общежитие ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Сезонът на вашия рожден ден ви носи силен творчески