Григор Димитров ще излезе за първия си мач от тазгодишното издание на последния за сезона турнир от Големия шлем - Откритото първенство на САЩ, във вторник (29 август) срещу сряда (30 август).
Българинът е поставен под номер 7 в схемата и в първия си мач ще си съперничи с номер 206 в световната ранглиста - чеха Вацлав Шафранек.
Мачът им е на третия по големина корт и се очаква да започне около полунощ. Димитров и Шафранек играят четвърта, последна среща на съоръжението. Преди това на корта ще си съперничат Доминик Тийм и Алекс де Минаур, а след това е ред на две срещи при дамите: Южени Бушар – Евгения Родина, Светлана Кузнецова – Маркета Вондроусова.
Димитров и Шафранек не са излизали един срещу друг до момента.
Димитров, който преди седмица триумфира в Синсинати със седма титла в кариерата си, има трудната задача да защитава точките от миналата година, ако иска да запази мястото си в топ 10 на света (в момента той е на 9-а позиция). През 2016 г. той достигна осминафинал на Откритото първенство на САЩ и беше отстранен от Анди Мъри.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Тя го вижда да си стяга куфарите и пита:
- Какво значи това?
Той:
- В Южните морета има един остров, където мъжът като прави секс с жена, му дават 25 евро.
Тя:
- Ха, тогава и аз ще дойда, да те видя как ще изкараш с 25 евро на месец!