Един от треньорите на Новак Джокович - Горан Иванишевич, заяви, че е бил много притеснен за сърбина по време на мача с Григор Димитров. Бившият шампион на Уимбълдън е на мнение, че българинът е изиграл погрешно мача и е изпуснал възможност да постигне значима победа срещу новия №1 в света.
"Бяхме оптимисти за първите два кръга, тъй като знаехме, че опонентите няма да създадат проблеми. Но Димитров, той просто игра по грешен начин и не изгради добра тактика. В онзи ден Новак дори не можеше да се движи и искаше да печели точките след три или четири удара. Бях уплашен от този мач, защото Григор винаги е опасен противник, но с треньора му не изградиха правилен план. Григор пласира само две или три къси топки, а на негово място щях да пласирам триста. Григор ни е балкански брат, така че ни и помогна. От този мач нататък Новак игра изумително и турнирът премина перфектно за него", каза Иванишевич.
Загубата в третия кръг за Димитров беше неговата десета срещу Джокович в съперничеството им, катобългаринът има само една победа, постигната в Мадрид през 2013-а.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Тя го вижда да си стяга куфарите и пита:
- Какво значи това?
Той:
- В Южните морета има един остров, където мъжът като прави секс с жена, му дават 25 евро.
Тя:
- Ха, тогава и аз ще дойда, да те видя как ще изкараш с 25 евро на месец!