Григор Димитров достигна осминафинал на турнира от сериите Мастърс в Инидън Уелс за първи път в кариерата си. Българинът победи с 6:3, 6:4 първата ракета на САЩ Райли Опелка за 74 минути игра. Димитров изигра добър мач и се справи със силния сервис на съперника си. Той не допусна нито една точка за пробив и имаше 77% успеваемост на първи сервис.
"Условията са доста коварни. Знаех, че ме очаква тежък мач срещу труден опонент. Исках просто да се наслаждавам на двубоя и да отиграя всеки ретур, който мога. В момента се чувствам чудесно, но не гледам твърде далеч напред, просто се наслаждавам на играта и мисля за следващия мач", заяви Димитров след успеха, който е първи за него в два мача срещу Опелка.
В следващия кръг той ще срещне шампиона от US Open Даниил Медведев, който победи с 6:2, 7:6 (1) Филип Краинович. Руснакът постигна 50-ата си победа през този сезон. Димитров има една победа и три поражения срещу Медведев, който по-рано тази година го отстрани в Синсинати.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Някои новини ще ви принудят да преосмислите подхода си