Григор Димитров напусна окончателно турнира в Рамат Ашарон (Израел), след като отпадна и в надпреварата на сингъл.
17-годишният български талант за пореден път не успя да преодолее първия кръг, този път на предпочитаните от него твърди кортове, отстъпвайки пред индиеца Пракаш Амритраж в два сета 6-7, 1-6. Гришо записа 5 аса в срещата, но беше равностоен само в първия сет, в който се стигна до тайбрек, спечелен от индиеца със 7-3. Амритраж доминираше напълно през втората част и без особени проблеми стигна до крайния успех след един час и 15 минути игра. Вчера българският тийнейджър отпадна и в състезанието на двойки в Рамат Ашарон. Димитров и немския му партньор Михаел Берер отстъпиха след оспорвана борба пред дуета Брендън Евънс/Джонатан Мъри (САЩ/Великобритания) със 7-5, 5-7, 8-10. Информацията е на БГНЕС.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Още 2,2 милиарда евро към одобрените от ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Приятелите и социалните контакти ще играят ключова