Снощи ракета номер едно на страната ни Григор Димитров победи Томас Ожер с 6-4, 7-5, 6-3 и изравни резултата на 1-1 в срещата между България и Монако от първи кръг на втора група на Евро-африканската зона за "Купа Дейвис", предаде БГНЕС.
Хасковлията продължи да се представя отлично за българския тим в надпреварата и срази Ожер пред бурните аплодисменти на публиката в зала "София". Димитров трябваше да спечели задължително своя сингъл, след като по-рано вчера Монако излезе напред в резултата. Тодор Енев загуби в първия сингъл за деня от Бенжамен Балре с 6-4, 7-6, 5-7, 2-6, 1-6. Днес ще се проведе мачът на двойки, като България най-вероятно ще играе в състав Григор Димитров/ Тодор Енев, а тимът от Княжеството с двойката Бенжамен Балре/ Томас Ожер. Утре ще се играят обратните сингъли, като Енев играе с Ожер, а Димитров - с Балре. Победителят от мача България - Монако ще продължи във втория кръг и ще срещне спечелилия сблъсъка между Норвегия и Словения.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
-Какво прави феминистката, когато чуе хубав виц?
-Смее се под мустак…