Асамбълът на България по художествена гимнастика спечели още един златен медал на Световната купа в Арена Армеец в София, предава Гонг. След спиращо дъха съчетание на три чифта бухалки и два обръча, грациите получиха най-високата оценка от съдиите – 18.550 и се качиха на върха, изпреварвайки най-сериозния си конкурент в лицето на Русия. Момичетата на Ина Ананиева изиграха по прекрасен начин съчетанието, без да допуснат грешка, за разлика от рускините, които се откроиха с неточности, заради което получиха 18.250 и останаха едва четвърти. Среброто взе ансамбълът на Беларус с оценка от 18.350, а бронза отиде при италианките с резултат 18.300. Както е известно, по-рано гимнастичките ни донесоха още един златен медал за България във финала на пет ленти. Във втория ден на надпреварата в София грациите завършиха втори в многобоя. Златните момичета за последен път излязоха пред родна публика. След края на настоящия сезон те ще прекратят активната си спортно-състезателна кариера.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Бате Гошо:
- Какво е секс прaвилото за есента?
- Пaртньорът с хремa е винаги отдолу!!!