След като раздаде най-високите премии, давани в историята на българския футбол, за успеха над Стяуа, сега шампионът на Бългалия Лудогорец ще пусне и най-скъпите цени на билети.
Разградчани ще домакинстват на Ливърпул, Реал Мадрид и Базел. Според информация на Тема спорт за трите домакински мача от групите на Шампионска лига в секторите зад вратите - Б и Г, ще се влиза срещу 50 лева. Това е най-ниската цена. Ценните хартийки за сектор В ще са по 80 лева, а за А – космическите за българския запалянко 100 лв.
Ръководството на българския шампион възнамерява да пусне пакетни билети за трите мача и ако те не бъдат изкупени чак тогава ще се продават за отделните срещи. За секторите Б и Г цената е 120 лева, което се пада по 40 лева на двубой. За сектор В 210 лева (по 70 лева на среща) и за А - 270 лева (по 90 лева на двубой). Това означава, че с пакетните билети феновете може да спестят по 10 лева на мач.
Цената на пропуските все още не е обявена официално, но именно това е намерението на ръководството на Лудогорец. Не е изключено обаче да има корекции, но те няма да са значителни.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
-Какво прави феминистката, когато чуе хубав виц?
-Смее се под мустак…
Днешният ден ви носи вдъхновение и желание за