21.10.2008 11:07

Галас и Туре аут за мача с „фенерите“

Видян 1960 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер съобщи, че двама от най-важните му играчи Уилям Галас и Коло Туре няма да могат да вземат участия в мача от Шампионска лига срещу Фенербахче, предаде официалният сайт на тима. Той се надявал Николас Бентдер и Самир Насри да бъдат готови за игра, защото срещата в Турция била от голямо значение. „Съмнявам се, че до мача с Фенербахче Уилям Галас и Коло Туре ще се възстановят и ще вземат участие”, каза Венгер. „Надявам се обаче Бентдер и Насри да се възстановят от контузиите и да мога да ги използвам. Нас ни очаква много тежко гостуване и се надявам да спечелим всичко от него”, добави мениджърът. Освен лондончани и „фенерите“ днес ще спорят Зенит и БАТЕ Борисов, Байерн (Мюнхен) и Фиорентина, Порто и Динамо (Киев), Ювентус и Реал (Мадрид), Манчестър Юнайтед и Селтик, който ще бъде предаван пряко по bTV, както и Стяуа (Букурещ) и Лион и Виляреал и Олборг.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Има два типа хора. Аз избягвам и двата

към хороскоп хороскоп

близнаци