Нападателят на ЦСКА Томи Юрич е дал положителна проба за коронавирус, съобщава Нова телевизия. Австралийският национал не взе участие в съботното дерби с Левски, след като ден по-рано е съобщил на ръководството на червените, че има температура.
След мача със сините, завършил 3:3, армейцитее съобщиха че превантивно не са включили Юрич и Стефано Белтраме, като и двамат са се оплакали, че имат температура.
По информация на Нова телевизия целият отбор на ЦСКА е изолиран на тренировъчната си база в Панчарево.
Юрич има седем гола, откакто се присъедини към ЦСКА, а за последно игра срещу "Локомотив" (Пловдив) преди седмица.
Според разписанията на медицинските власти, определени преди подновяването на сезона в Първа лига, при положителен тест за COVID-19 играчът трябва да бъде веднага изолиран и да се установят контактните му лица. Само след 2 дни (б.р. сряда 24.06) червените трябва да играят с Ботев Пловдив в полуфинал - реванш от турнира за Купата на България.
В същото време клубът осъществи впечатляващ трансфер. На Армията привлякоха бившия футболист на Пари Сен Жармен - Юнес Санкхаре.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед