Свързани новини

15.02.2020 18:03

Феновете на Левски освиркаха Бойко Борисов

Видян 3343 пъти | Коментари 4
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Хиляди фенове на Левски се включиха в шествието, подкрепящо изпадналия във финансова криза тим. Те тръгнаха от бул. Тодор Александров и освиркаха правителството, преминавайки пред сградата на Министерския съвет. Скандираха обиди и множество нецензурни реплики към премиера Бойко Борисов, който сам се определи за "болен левскар".


След това шествието под надслов: "Левски, ти си всичко за нас" се спря пред паметника на Апостола в София и завърши при националния стадион Васил Левски.


Там в събота се игра срещата между сините и ЦСКА, завършила при нулево равенство.


Шествието премина мирно и без напрежение, въпреки че бяха хвърлени няколко бомбички.


С него феновете заявиха подкрепа към тима, след като държавата отне лотарийния бизнес на реалния му собственик Васил Божков и той замина за Дубай.


"Хората са мирно настроени. Готвим се за празник. Това е мирен поход към стадиона. Хората искат да изразят любовта си към отбора. Няма никакви предпоставки за инциденти. Това са дните, в които не само България, но и целият свят ще разбере каква е разликата между Левски и другите клубове. Хората отделиха от насъщния си хляб. Това е нещо уникално", коментира изпълнителният директор на тима Павел Колев.


Играчите на Левски обаче не показаха подобни възможности и трудно стигнаха до нулево равенство срещу ЦСКА.


"Червените” имаха повече голови възможности, а последните 20 минути играха и с човек повече, тъй като Нуно Рейш бе изгонен за втори жълт картон.


Бъдещето на тима е под въпрос. Васил Божков не е заявил публично плановете си дали ще продължи да го финансира и под каква форма, след като държавата закрива лотарията му.


Виж видео ТУК!


 


Снимка: OFFNews.bg.


 


 


 


 



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 004 Anonimen 17.02.2020 11:53

    "Другарю" ЧУВАТЕ ли Вашите ЛЮБИМЦИ? Или Вие вече имате други,в лицето на НЕДОРАЗУМЕНИЕТО ,което СФОРМИРАХТЕ с ДРУГАРИТЕ Ви Кралев,Михайлов и "бизнесфамилия" Ганчеви-"цска ТИРЕ софия"?!

  • 003 Феновете на ”Левски” скандират бойко борисов пеерас, пеерас и бойко к*рво! 16.02.2020 14:42

    https://www.facebook.com/nationalistblog/videos/2603213743243546/

  • 002 Феновете на ”Левски” скандират бойко борисов пеерас, пеерас и бойко к*рво! 16.02.2020 14:42

    https://www.facebook.com/nationalistblog/videos/2603213743243546/

  • 001 Назаем от съседния форум: OFFche Welle 16 февр. 2020 | 13:31 16.02.2020 14:40

    "Днес в трамвая за втори път чух телефон с ринг тон "Бойко Борисов - педе@аст, педе@аст". Интересно ми е, дали другата линия не използва "Бойко Ку@во"."

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

-Какво прави феминистката, когато чуе хубав виц?
-Смее се под мустак…

 

към хороскоп хороскоп

стрелец

Може да размишлявате върху работа, доходи или перспективи за развитие

Днес ще искате да разберете как ежедневните ви усилия