Пистата Жил Вилньов в Монреал може би ще се върне в календара на Формула 1 за 2010 година, след като Бърни Екълстоун заяви, че е постигната сделка за възстановяването на канадското Гран При, информира БГНЕС.
Кръгът от "кралските гонки" в Монреал отпадна през 2009 година, след като Екълстоун не се споразумя с организаторите от Канада. "Общо взето постигнахме съгласие как ще се провежда състезанието", заяви Бърни пред "CBC Radio". През юни финансовият министър Реймънд Бачанд и Монреал заявиха, че федералните и местните власти са готови да покрият дефицита по уличната писта, за да се върне тя отново във Формула 1. Екълстоун разкри, че е постигнато формално споразумение, като до няколко седмици ще се реши окончателно дали пистата ще влезе в календара за 2010 година.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед