13.02.2019 17:02

Джошуа – Милър на 1-ви юни в Ню Йорк

Видян 2299 пъти | Коментари 0
Гласували 1 рейтинг: 5.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Антъни Джошуа ще се изправи срещу Голямото бебе – Джарел Милър на 1 юни 2019 г. в Медисън Скуеър Гардън в Ню Йорк.


“На 1 юни се отправям към Голямата ябълка и планирам да се докосна до културата и да си тръгна с по-голяма апетит. Ще се бия с Джарел Милър в легендарната Медисън Скуеър Гардън. За мен беше чест и благословия да се бия в някои от най-добрите арени у дома във Великобритания, не само на Уембли. Дойде времето да прекося Атлантика и да защитавам титлите си в тежка категория в САЩ. Нямам търпение за новото предизвикателство срещу добър боксьор, който е брилянтен в приказките преди битката. Ще бъде вълнуващ двубой, няма да оставя нищо на късмета, имам план да победя Милър и да оставя следа”, коментира Джошуа пред Sky Sports.


Шампионът имаше идея да се изправи срещу Дионтей Уайлдър в обединяващ двубой за титлите в тежка категория, но американецът реши да проведе следващата си битка срещу Тайсън Фюри, с когото завършиха наравно през декември миналата година.




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

-Какво прави феминистката, когато чуе хубав виц?
-Смее се под мустак…

 

към хороскоп хороскоп

телец