Капитанът на Ливърпул Стивън Джерард призна, че е бил изненадан от факта, че точно той е бил избран за най-добър през сезона в анкетата на местните журналисти, предаде БГНЕС. Английският национален полузащитник надви конкуренцията на Райън Гигс, който вече бе коронясан за най-добър Играч през годината, както и нападателят на Манчестър Юнайтед Уейн Рууни. Така Стиви Джи става първият играч на Ливърпул след Джон Барнс през 1990 година, който получава тази награда. Плеймейкърът заяви: "Аз съм щастлив, но съм и доста изненадан. Когато погледна колко качествени играчи има в лигата, няма как да не кажа, че за мен е привилегия да спечеля тази награда. Не става въпрос само за играчите на Манчестър Юнайтед. Когато погледнете какви футболисти имат Челси и Арсенал, както и останалите клубове, ще ви стане ясно колко е високо нивото. Всеки един отбор има фантастични играчи. Качеството е все по-голямо с всяка следваща година, така че тази награда е голямо постижение за мен. Тя е още по-специална за мен, тъй като с нея следвам стъпките на играчи на Ливърпул като Джон Барнс, Стив Никъл и Кени Даглиш, които са моите герои. Преди това пък играчи като Йън Калагън и Тери МакДермот са били герои за моя баща и за много други фенове на Ливърпул, така че аз съм горд с наградата". Джерард ще получи трофея си на гала-вечер в Лондон на 29 май.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Днес ще искате да разберете как ежедневните ви усилия