Собственикът на Лудогорец Кирил Домусчиев заяви пред bTV, че няма нищо против ЦСКА и Левски да си направят отделно първенство и да играят помежду си.
"Не са само тези два отбора. Ако Левски и ЦСКА имат намерение да си правят първенство и сами да си играят всяка седмица помежду си, нека го направят. За мен е важно да има 10-12 финансово осигурени отбора, за да е интересно първенството. За мен в момента разпределението на средствата от тв правата не е лошо. Дава възможност и на по-малките клубове да могат да получават финанси, които да им позволяват да съществуват. Също така който се представя най-добре, е нормално да получава повече. Не може да си втори или трети, а да вземаш повече от шампиона", продължи босът на Лудогорец.
"Аз каквото трябваше да свърша, го свърших. Подсигурил съм едни пари, дал съм ги на БФС и те ги разпределят по клубовете", заяви Домусчиев.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Най-късият политически виц
"Влезли в един бар Владо Николов журналистът, преподавателят, треньорът и финансистът…"
Виктор Димчев