Дионтей Уайлдър загатна, че може да се оттегли от бокса. Американската звезда загуби два поредни пъти с нокаут от Тайсън Фюри и се раздели с титлата в тежка категория на WBC. Бронзовия бомбардировач е с рекорд 42-2-1 на ринга, като е спечелил 41 от срещите си с нокаут.
36-годишният американец вярва, че повече няма какво да доказва в спорта. Уайлдър вярваше, че може да стане безспорен шампион, но Фюри му изнесе лекции и за последно го нокаутира в трилогията им през октомври тази година.
“В момента съм със смесени чувства, защото като цяло постигнах всичките си цели в този спорт. Казах на дъщеря си, когато беше само на една годинка, че ще стана шампион и го направих”.
“Постигнах много и чувствам, че нямам нужда да доказвам нищо на никого. Доказах всичко на себе си”.
“Сега въпросът е дали да продължа и да опитам отново или просто да прекратя кариерата си и да се съсредоточа върху други неща”, заяви Уайлдър в интервю за BoxingScene.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
През целия ден вниманието ви ще се връща отново и