05.11.2008 12:48

Деко: "Червеният картон беше лудост!"

Видян 2714 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна
След като получи два жълти картона в мача от четвъртия кръг на Шампионската лига между Челси и Рома Деко критикува решението на съдията Луис Медина Канталехо Португалският национал получи вторият си жълт картон затова, че е изпълнил свободният удар твърде бързо. „Проблемът беше, че в момента, в който той ми каза ‘Изчакай’ аз пипнах топката. Това е лудост. Дори не разбрах защо ме изгони”, коментира Деко ситуацията. Сега португалецът ще пропусне следващия мач срещу Бордо, но се надява тимът да си вземе поука от грешките си. „Не мога да си обясня защо направихме толкова много грешки. Надявам се да бъдат само еднократни за тази игра. Стремим се винаги да играем атакуващ футбол. Справяме се добре и отбелязваме голове, но това сега не беше хубав мач. Все пак той свърши и трябва да се съсредоточим върху следващия”, допълни още Деко.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Във Фейсбук:


 

- Здравейте група! Пия билката шафран, но не знам за какво помага


 

Коментар:


 

- И аз пия ракия - без да знам за какво помага...от 36 години, най-редовно без да пропускам вечер...

към хороскоп хороскоп

овен

Още в началото на деня може да почувствате

Сякаш служебните дела са поели властта над живота ви днес. Разбира се, важно е да свършите всичко и то по най-добрия възможен начин, както само вие можете, но не забравяйте и другите области на живота. А те могат да са много, много вълнуващи. Не се страхувайте да се срещнете с вътрешната си същност, това може само да ви направи по-силни и по-цялостни. Още в началото на деня може да почувствате, че околните