Бойко Борисов отново се превърна в герой за своя тим Витоша Бистрица. Министър председателят вкара два гола и имаше съществен принос в класирането на бистришките тигри за финала на първенството по футбол за ветерани. Благодарение на голмайсторските качества на премиера Витоша победи с 5:3 Локомотив Пловдив и отново ще спори за трофея. Борисов бе на косъм да реализира хеттрик в мача, но вратарят на пловдивчани Стоян Колев спаси изпълнената от него дузпа. Преди година Витоша стана шампион в първенството и по всичко личи, че и тази година няма кой да ги спре. В миналогодишния финал Борисов отбеляза три гола за победата с 6:3 над Нефтохимик. Любопитен е фактът, че във вторник министър-председателят игра с различна фланелка от съотборниците си.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Денят ще бъде благоприятен за възстановяване на