Свързани новини

29.03.2010 14:33

Борисов налял €11 млн. в ЦСКА

Видян 2377 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Над 11 милиона евро струва до момента ЦСКА на новия собственик Димитър Борисов. Босът на червените разкри в предаването на bTV "Нека говорят с Росен Петров", че издръжката на клуба не е никак лека. "До момента ЦСКА ми струва 11.4 милиона евро. Максималната заплата на футболистите е 12 хил. лева, включително и на чужденците. По времето на Сашо Томов тя стигаше 25 хил. евро," каза Борисов. Той обясни, че няма опасност за лиценза на "армейците", като за него "трябва да се доплатят 500-600 хил. лева".


Президентът на ЦСКА обяви бъдещите си планове за клуба. "Смятаме да вземем стадиона на концесия. Ако може да се строи на територията на "Българска армия", тогава ще може да се развие добър бизнес, с който да се издържа клубът. Ще изградим спортен комплекс и прилежащи към него площи," обясни той.


Борисов каза, че ЦСКА не се издържа от неговата фирма за почистване "Титан". "Клубът се издържа от печалбата от нашите бизнеси. Засега не продавам ЦСКА," добави собственикът на червените.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Който търси, разхвърля

към хороскоп хороскоп

близнаци