След като оправи футбола ни, министър-председателят Бойко Борисов се зае и с тениса. Той разкри, че е посъветвал най-добрия ни тенисист Григор Димитров да идва за турнирите у нас и да играе за България.
„Григор Димитров минах да го видя, защото имах и аз такава контузия в рамото. Изключително тежка контузия. Казах му единствено да идва на турнирите и да играе за България, защото това е една инвестиция в обичта на българите”, каза Борисов пред медии, плътно следейки критиките на 19 минути.
Както е известно, Григор Димитров пропусна 3 от четирите издания на тенис турнира в София, който бе създаден специално за него. Преди година 19’ Ви разкри и истинската причина за нежеланието на хасковлията да участва в надпреварата в София. От високопоставен източник научихме, че неговият мениджър Георги Стоименов е поискал той да организира турнира в Арена Армеец, което е довело до конфликт с ръководството на Българската федерация по тенис.
Гришо също така не взема участие в срещите на националния отбор в надпреварата за Купа Дейвис, тъй като те не носят финансови дивиденти и точки за световната ранглиста. Участва по веднъж, за да може да играе на олимпиада, за което найк дава $100 000 премия. В тази връзка се очаква през този сезон да видим 51-ия в световната ранглиста да играе за България, защото в противен случай е застрашен да пропусне участие на игрите в Токио догодина.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Блондинка опитва да постъпи на работа в полицията.
Възрастният шеф в полицията я поглежда и пита:
- Ще ви задам няколко въпроса. Колко е две по две?
- Ъъъъ, четири.
- Добре. Корен квадратен от 100?
- Ами, десет!
- Отлично. Кой е убил Ботев?
Блондинката замълчава.
- Не знам, - накрая казала тя.
- Добре, помислете и елате утре
Блондинката се обажда на приятелка. Тя я пита:
- Взеха ли те на работа?
- Не само, че ме взеха, но вече ми поръчаха и разследване на убийство!