Самоходният иконостас на българския футбол Благой Георгиев даде дълго интервю за ТV7.
“Не ми е приятно да ме наричат Джизъса. Господ е един! Това са пълни глупости и много се ядосвам. На Бъдни вечер останах сам в манастира в Кокаляне. Без съпругата ми. Там можеш да се уединиш, да оставиш светските дела в града, да избистриш мислите си и да ги насочиш към небето”, каза бившият национал, който наскоро премина от Терек (Грозни) в друг руски клуб – Амкар (Перм).
На въпрос, дали се чувства праведен, Благо отговори: “Чувствам се като грешник. Всички на Земята са грешни, а аз съм един от тях. За моите грехове се изписа и изговори какво ли не, така че да кажа, че съм праведник, е глупост. Чувствам се доста грешен и към Христина, която ме е търпяла и ми е простила. Да е с мен, да ми прощава и да е толкова вярна - от нея мога само да се уча. Това, че ми е простила, означава, че заслужава повече от това, което правя. Нещата от миналото не трябва да се повтарят повече. Роди ни се и дете, което промени коренно моя живот и на жена ми. Макар че не сме женени, аз я чувствам като моя жена, тъй като от 8 години сме заедно. Двоумим се за името на детето, което чакаме. Със сигурност ще е библейско. Името на дъщеря ми е татуирано на единия ми крак. Името на следващото дете ще бъде на другия.”
“И преди казах - сливенският митрополит Йоаникий, трябва да бъде следващият патриарх. Познавам го този човек. Не съм аз, който да му правя реклама. Много хора още искат той да е патриарх - най-светият, най-духовният човек. Но той сам се отказа. Има си лично мнение, което спазва. Няма как някой да му е повлиял. Доколкото съм навътре в нещата, мисля, че втори кандидат или мой фаворит е митрополит Гавриил - ловчанският. Доколкото знам, наскоро се направи социологическо проучване, което показа, че повечето хора също искат него. Той е един от тези, които нямат досие“, каза още 31-годишният халф.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Пред вас е изцяло новият Škoda Peaq – ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Възрастна дама иска да паркира колата си. Намества се между колите и блъска предната кола. След това блъска и задната.
Към нея бавно се приближава полицай и пита вежливо:
- Мадам, по слух ли паркирате?