Капитанът на българския национален отбор по футбол Димитър Бербатов заяви, че неуспехите на отбора водят до спад в настроението за игра, предаде БГНЕС.
На летище София Бербо сподели, че според него не могат да се наказват младите момчета, заради грешките им в дебютен мач. "Не можем да се сърдим на младите, които сега дебютират. Клубовете им трябва да ги научат как да играят по-правилно футбол. След толкова неуспехи накрая губиш желание за игра. Не бива да го казва капитанът на тима, но е така. Нормално е сега феновете да не ни подкрепят. Нямаше други момчета за този мач. Какво да направи Мъри, да глобява ли? Това няма да помогне. Ако някой има предложение да го каже, но какво да се направи да се натурализират пияниците, които играят в България ли? Видях плаката накрая. Всеки си има мнение. Мъри върши много добра работа, опита се да научи хората, които не знаят, как трябва да се работи, но това явно е много дълъг процес", коментира заяви Бербатов.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Възрастна дама иска да паркира колата си. Намества се между колите и блъска предната кола. След това блъска и задната.
Към нея бавно се приближава полицай и пита вежливо:
- Мадам, по слух ли паркирате?