Единственият българин в най-престижната ММА верига UFC Благой Иванов – Багата ще подпише нов договор с компанията. Родният боец ще парафира контракт за още 3 срещи с UFC. Багата има да проведе само още един двубой от настоящия си договор, който бе за 5 срещи. Президентът на компанията Дейна Уайт от своя страна иска да задържи българина и му е предложил още 4 сигурни битки (1 от стария договор и 3 от новия).
“По принцип от предишния ми договор оставаше 1 мач. Той вече става част от новия контракт, който ще е за общо 4 битки”, обясни ситуацията Багата.
“По този начин получавам шанс да се докажа в най-силната ММА верига. Трябва да се стремя да си оправя грешките и да не допускам случилото се в последните ми 2 срещи”, сподели още 33-годишният Иваноw
На 30 май той загуби мача си срещу бразилеца Аугусто Сакай в Лас Вегас. Това за втори път поред се случи след скандално съдийско решение и 1:2 гласа в негова вреда.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Денят ще бъде благоприятен за възстановяване на