Двукратната финалистка от US Open Виктория Азаренка със сигурност ще пропусне последния за годината турнир от Големия шлем. Това обяви самата тя чрез официално изявление. Причина за решението на двукратната „мейджър“ шампионка е невъзможността й да вземе със себе си в Ню Йорк сина си Лео.
Както е известно, в момента Азаренка води дело с бащата на детето си за родителските права. Към момента съдът е постановил, че малкият Лео не може да напуска Калифорния.
„За съжаление няма да мога да участвам на US Open тази година заради продължаващата ситуация, през която се опитвам да премина. Ще ми липсва участието в Ню Йорк, на един от любимите ми турнири, където съм се наслаждава на най-хубавите си моменти. Вече гледам напред към завръщането си там догодина“, съобщи Азаренка.
Беларускинята достигна до финалите в Ню Йорк през 2012-а и 2013-а, когато бе победена от Серина Уилямс.
„Скоро след Уимбълдън се разделихме с бащата на Лео и сега преминаваме през правни процедури. Единственият шанс да играя на US Open е да оставя детето в Калифорния, което не желая да правя. Надявам се на позитивно развитие на въпроса скоро, за да мога да се завърна в игра. Никой родител не трябва да е изправен пред избор – кариерата или детето“, заяви още тя.
Източник: Tennisksfe
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Сякаш служебните дела са поели властта над живота ви днес. Разбира се, важно е да свършите всичко и то по най-добрия възможен начин, както само вие можете, но не забравяйте и другите области на живота. А те могат да са много, много вълнуващи. Не се страхувайте да се срещнете с вътрешната си същност, това може само да ви направи по-силни и по-цялостни. Динамиката в сряда изисква от вас да намалите темпото,