Националът Александър Николов и неговият Кучине Лубе (Чивитанова) останаха със сребърните медали в италианската Суперлига, след като загубиха и третия финален мач за титлата, предаде БНР.
Играчите на Джампаоло Медей се бориха до край, но допуснаха обрат и отстъпиха като гости на Сър Суса Скай (Перуджа) с 1:3 (27:25, 24:26, 22:25, 20:25) в трета среща от финалния плейоф, играна тази вечер в пълната зала "Пала Бартон Енерджи".
Така Лубе загуби финалната серия с 0-3 победи и завърши със сребърните отличия от първенството за втора поредна година и общо за 3-и път в последните 4 сезона.
Алекс Николов изигра страхотен мач за Лубе и бе над всички с 25 точки, но и неговите усилия не бяха достатъчни за успеха.
Кирил Пламенов
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Денят ще бъде благоприятен за възстановяване на